Englishنقشه پرتالصفحه اصلیایران
 
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظر سنجی سازمان هواشناسیفاصلهسوالات متداول
اخبار

هواشناسی استان اصفهان میزبان برگزاری جلسه مدیریت توسعه هواشناسی کاربردی ناحیه پنج سازمان هواشناسی کشور شد.

 

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان همایش یکروزه مدیریت توسعه هواشناسی کاربردی ناحیه پنج سازمان هواشناسی کشور با حضور دکتر شاهرخ فاتح  مدیر توسعه هواشناسی کاربردی سازمان هواشناسی کشور و جمعی از مدیران کل و کارشناسان استان های اصفهان، فارس، قم، یزد ، کهکیلویه و بویر احمد در محل اداره کل هواشناسی استان اصفهان برگزار شد..

مهندس  حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان ضمن خوش آمدگویی، برگزاری اینگونه جلسات را راهی مناسب جهت شناسایی، بررسی مسائل و مشکلات و تعامل و همفکری  مدیران و کارشناسان و ارائه راهکارهای مهم برای مشکلات علام کرد.

در ادامه جناب آقای دکتر فاتح مدیرکل توسعه هواشناسی کاربردی نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه بیان کرد: تاکنون سه جلسه در استان های گیلان ، زنجان و البرز برگزار گردیده است و امروز جلسه ناحیه 5 با حضور استان های اصفهان، فارس، قم ، یزد و کهکیلویه و بویر احمد برگزار می گردد.

وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه توسعه هواشناسی کاربردی در استان ها می باشد و می توان با تعامل و هم فکری راه  کارهای مناسبی جهت رفع مشکلات  پیش رو ارایه نمود.

ایشان گفت: یکی از مواردی که به تازگی مورد توجه سازمان هواشناسی قرار گرفته هواشناسی کوهستان می باشد. که تعدادی از استان ها نیز در این خصوص شروع به کار نموده اند و سعی شده بتوان با پژوهش  و تحقیق مناسب این مهم را نیز مورد بحث و بررسی کارشناسی قرارداد و محصولات مناسبی در اختیار کاربران این رشته قرار داد.

در ادامه  مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه نطقه نظرات خود پیرامون  توسعه هواشناس کاربردی بیان نمودند.

 
459
1401/06/03
۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
ارتباط با مدیر کل
ارتباط با مدیر کل
اطلاعیه هواشناسی استان اصفهان
اطلاعیه
فروش برخط داده های تخصصی
فروش برخط داده های تخصصی
اخرین تصویر ماهواره

ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal