Englishنقشه پرتالصفحه اصلیایران
 
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظر سنجی سازمان هواشناسیفاصلهسوالات متداول
اخبار
 
 

افتتاح پروژه های اداره کل هواشناسی استان اصفهان

 

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان در حاشیه پنجاه و هشتمین نشست شورای مدیران  و همزمان با شصت و سومین سالگرد تاسیس سازمان هواشناسی کشور از پروژه های هواشناسی استان اصفهان پرده برداری شد.

دراین نشست که عصر روز چهارشنبه هجدهم اسفند ماه سال جاری با حضور آقای مهندس قاسمی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ، سرکارخانم دکتر تاج بخش رییس سازمان هواشناسی کشور و جمعی از معاونین  ستادی و مدیران استانی برگزار گردید. سه پروژه  ایستگاه خودکار اقلیم شناسی بادرود نطنز - ایستگاه خودکار بارانسنجی نقل سمیرم - ایستگاه خودکار بارانسنجی گلشهر گلپایگان با اعتبار 18/000/000/000 ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

آقای مهندس خورشیدی مدیرکل محترم هواشناسی استان اصفهان همزمان با افتتاح پروژه های فوق بیان داشت این امر در پی  ارتقاء ایستگاه های هواشناسی استان به ادوات خودکار صورت گرفته و این اداره کل توانسته با جذب منابع مالی و همکاری و همیاری مسئولین استانی و شهرستانی ایستگاه های هواشناسی را به ادوات خودکار تجهیز نماید.

وی بیان کرد این موضوع می تواند کمک شایانی به کاهش زمان در دریافت اطلاعات و پارامترهای جوی هواشناسی نماید. و کاربران می توانند در حداقل زمان ممکن به این داده ها دست پیدا کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
251
1400/12/19
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۶ تير
ارتباط با مدیر کل
ارتباط با مدیر کل
اطلاعیه هواشناسی استان اصفهان
اطلاعیه
فروش برخط داده های تخصصی
فروش برخط داده های تخصصی
اخرین تصویر ماهواره

ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal